Чому варто публікувати рекламні статті про вашу компанію?

Власникам бізнесу варто пам’ятати, що інтернет сьогодні – це основа розвитку комерції, тому жодна компанія не обходиться без власного представництва у глобальній мережі. Власне для наповнення бізнес-сайтів або для привернення уваги до бізнесу насамперед використовуються рекламні статті.

Що таке рекламна стаття?

Рекламна стаття – це одна з найважливіших складових загальної рекламної кампанії, що спрямована на просування товарів і послуг, які пропонує замовник. Головною метою рекламної статті є привернення уваги споживачів до рекламованого продукту. А результатом грамотної рекламної статті є підвищення продажів, більша впізнаваність бренду, зростання довіри клієнтів.

Основною перевагою використання рекламної статті є те, що матеріал не вихваляє товар та не закликає до покупки прямо та агресивно, відлякуючи та дратуючи потенційного клієнта. Головною метою рекламного тексту є саме формування інтересу у читача. І якщо інтерес у користувача є, то за допомогою комерційного тексту він гарантовано прийме рішення про покупку.

До прикладу, коли на ринку з'являється новий продукт або послуга  – користувач може елементарно не знати, чим для нього можуть бути корисні ці новинки та як ними користуватися. Завданням комерційного тексту є пояснення користь конкретної користі. Це може бути:

• Покрокова інструкція із застосування: якщо ви випустили продукт з практичним застосуванням;

• Презентація кінцевого результату після використання;

• Формування нового образу особистості – якщо ви пов'язані з індустрією краси.

Як працює рекламна стаття?

Коли ви хочете знайти щось в Інтернеті, то звертаєтеся до пошукової системи, зазвичай до Google, тому розглянемо індексацію на його прикладі.

Отже, ми пишемо в пошуку Google наш запит. Згідно з нашим запитом, сисема надає нам величезну кількість сайтів, статті яких будуть нам корисні. А найбільш підходящі для нас сайти розміщені нагорі, а найменш значущі знизу. Але як пошукова система вирішує, які сайти будуть найкориснішими для наших конкретних потреб? Він не міг ознайомитися з кожним сайтом, тож йому довелося використовувати систему, яка б швидко дозволила вирішити, чи може конкретна сайт нам допомогти. Отже, Google розробив систему, яка дозволяє йому здійснювати швидку оцінку цінності конкретної книги за допомогою вивчення ряду ключових чинників.

Тобто, чим більше грамотних, унікальних рекламних статтей ви публікуєте про свої послуги на сайті – тим краще вони індексуються Google та видаються на запит ваших потенційних клієнтів.

Переваги розміщення рекламної статті на сайті 0372

·        Є можливість розміщення вашого матеріалу у будь-якому місті України, де ви бажаєте знайти нових партнерів або розказати місцевим мешканцям про послуги, які ви надаєте;

·        Публікувати рекламні статті можна у «Новинах компаній», що не є агресивною рекламою і не дратує читача;

·        Активне посилання на ваше джерело у 1 абзаці;

·        Збільшення популярності вашого ресурсу;

·        Підвищення продажів;

·        Ефективність.

Отже, можна дійти висновку, що використовуючи  рекламну статтю в мережі Інтернет, ви отримаєте не лише високу кількість переглядів, а й значної кількості відвідувачів. Ми пропонуємо робити це разом з нами! Сайт міста Чернівці 0372.ua - це не лише новинний сайт, але і платформа, де жителі міста і не тільки можуть знайти багато корисної та цікавої інформації для себе. І якщо ви бажаєте повідомити потенційним клієнтам про свої товари та послуги на нашому сайті – скористайтеся ефективною рекламою сайту міста!