SOFI GROUP, агентство Digital Marketing (інтернет-маркетинг)

Бізнес довідник

Адреса
Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 194-А
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 17:00
Перерва: 13:00-14:00
Зараз відкрито

Коли людина хоче дізнатися інформацію про товар чи послугу - вона шукає її в Google. Коли людина готова купити певний товар або замовити послугу, вона заходить у Бізнес довідник, де вона має змогу дізнатися основну інформацію про підприємство, що надає послугу чи продає товари, ознайомитися із реальними відгуками та рейтингом сторінки і замовити одразу там.

Довідник - це місце, де можна знайти інформацію про усі підприємства міста. Візуально він є набором сторінок із інформацією про підприємства, які розміщені у рубриках згідно із напрямом своєї діяльності.

Бізнес довідник, фото-1

Не дарма сторінки у довіднику називають міні-сайтами, адже це дійсно так. Для того, щоб виділити кожну сторіночку у довіднику - ми намагаємось зробити їх максимально унікальними та надаємо їм особливого оформлення, яке гарантовано привертає увагу клієнтів.

Всередині своєї сторіночки ви можете розмістити свої роботи, товари та послуги, акції та новини, які однозначно підніматимуть рейтинг вашої сторінки та приваблюватимуть клієнтів до вашої пропозиції. Такий тип розміщення ефективний через те, що кожна компанія виділяється серед конкурентів, а користувачі сайту можуть оперативно дізнатися інформацію про вас. 

За допомогою власного кабінету ви зможете керувати своєю сторінкою змінювати її вміст так, як вам буде потрібно. А активна робота зі сторінкою гарантовано допоможе підняти її рейтинг та допоможе Google та іншим пошуковим системам індексувати вашу сторінку. 

Бізнес довідник, фото-2

Згідно із критеріями вартості розміщення, можна помітити, що кожен пакет має власні переваги. Згідно зі зростанням прайсу зростає і кількість привілеїв, якими може скористатися власник підприємства для того, щоб зацікавити більшу кількість потенційних клієнтів. Але кожен справді може скористатися пакетом згідно із його фінансами, оскільки це фінансово необтяжливо.

Ми максимально ідемо на зустріч клієнту і готові співпрацювати в умовах щомісячної чи щоквартальної проплати. За доволі незначну суму пропонується тривалий період розміщення - від 3 місяців. А також кожен клієнт має можливість скористатися 10-денним тестовим періодом, щоб переконатися у користі Довідника. 

Саме тому інвестуйте у свій бізнес просто зараз, і у майбутньому він принесе вам ще більше плодів!

Новини та статті