SOFI GROUP, агентство Digital Marketing (інтернет-маркетинг)

Рекламні статті

Адреса
Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 194-А
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 17:00
Перерва: 13:00-14:00
Зараз відкрито

Основною особливістю рекламних статей є насамперед ненав'язливе формування інтересу читачів до певного продукту чи послуги. Це текст, який спрямований на привернення уваги потенційного покупця. Так, рекламні статті пишуться з метою саме формування інтересу у читача. І якщо інтерес у користувача є, то за допомогою комерційного тексту він прийме рішення про покупку.

Маючи значний досвід за плечима у сфері написання рекламних статей, SOFI GROUP звертає увагу власників бізнесу на те, що інтернет сьогодні – це основа розвитку бізнесу, тому зараз жодна компанія не обходиться без власної сторінки у інтернеті. І саме для того, щоб підтримувати імідж та рейтинг сайту, привернути увагу до своїх послуг варто використовувати спеціалізовані тексти.

Рекламні статті , фото-1

Найважливішими завданнями комерційних текстів є:

1. Cтимулювання продажів 

Коли на ринку з'являється новий продукт або послуга  – користувач може елементарно не знати чим можуть бути корисні ці новинки та як ними користуватися. Завданням комерційного тексту є пояснення користь конкретної користі.

2. Збільшення популярності ресурсу

• Новий веб-сайт не посяде верхні позиції просто так. Для цього потрібна певна репутація у пошукової системи. І на допомогу приходять комерційні тексти;

• Взаємодія зі ЗМІ та публікація статей має накопичувальний ефект. Про вас пишуть – про вас говорять – з вами хочуть працювати.

Рекламні статті , фото-2

Найважливішим аспектом рекламних статей є ефективність. Головне - повністю унікальні статті, які добре індексуються пошуковими системами і залишаються цікавими для читачів.

Якщо вас цікавить реклама не тільки у Чернівцях, а й по всій Україні - ви можете обрати будь-яке місто і розмістити свою пропозицію там. Це чудова можливість знайти нових партнерів, нових покупців та поширити свій товар не обмежуючись однією областю чи одним містом. 

Розширте свої можливості та приверніть увагу до свого бізнесу разом із SOFI GROUP!

Новини та статті